Strony

2013/01/24

Żywe trupy

"Żywe trupy" to czarno-biała seria komiksowa z gatunku horror, stworzona przez Roberta Kirkmana. Choć przebojowy komiks doczekał się już ekranizacji w postaci nominowanego do Złotego Globu serialu. Słuchowisko na jego podstawie jest absolutną nowością. Głosów bohaterom użyczyli znani polscy aktorzy.
Akcja "Żywych trupów" rozgrywa się w amerykańskim stanie Kentucky. Na czele grupy bohaterów stoi wspomniany Rick, który obudził się ze śpiączki w świecie zdominowanym przez zombie. Oprócz typowych elementów grozy, opowieść porusza także wątek zachowań ludzkich w skrajnych przypadkach, gdy struktury społeczeństwa już nie istnieją.
Wydawnictwo Anakonda, które zajmie się dystrybucją słuchowiska "Żywe trupy" zapowiedziało jego premierę na przełom stycznia i lutego.
Informacja z serwisu Interia.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Pawlak skwitowałby to krótko: Ot, durnota…!

Z przykrością muszę stwierdzić, że na tym blogu przyjmuje się wszystko "jak leci". Żadnej selekcji, żadnych filtrów (jakiekolwiek by one nie były). W Nowym Roku życzę wszystkim więcej krytycyzmu!

Autor pisze...

Na blogu pojawiają się informacje o wszystkich inicjatywach i wydarzeniach związanych ze słuchowiskami. I dobrych i tych słabszych.
Warto też pamiętać, że nikt nikogo nie zmusza do czytania mojego bloga. Jeżeli, Czytelniku, nie odpowiada Ci ten poziom, nie zaglądaj już tu więcej.

Anonimowy pisze...

Ależ NIE! Wystarczy mi w zupełności to stwierdzenie: "… i tych słabszych …"

Pozostaję w poważaniu!

Autor pisze...

Trochę o słuchowisku w Polskim Radiu 4
http://www.polskieradio.pl/10/501/Artykul/799390,Dzwiekowy-swiat-komiksu