Strony

2013/09/16

Jesienna ramówka Jedynki

Od 23 września Pierwszy Program Polskiego Radia wprowadzi jesienną ramówkę. W niedziele o godz. 18.14 w audycji "Ene due like fake… o książkach naszego dzieciństwa" Janusz Weiss porozmawia ze znanymi osobami o niezapomnianych lekturach z lat ich młodości.
Soboty i niedziele w Radiowej Jedynce upłyną pod hasłem "Bez Tajemnic" – pogłębione wywiady z wybitnymi artystami scen polskich.
W jesiennej ramówce pozostaną audycje, które pojawiły się w okresie wakacyjnym, skierowane do osób aktywnych i ciekawych świata. W piątki o godz. 9.10 w magazynie podróżniczym "Reszta świata" gośćmi Tomasza Michniewicza będą ludzie podróżujący po interesujących zakątkach naszego globu, a także znani wędrowcy i osoby, dla których turystyka to sposób na życie. Natomiast w niedziele po godz. 10.00 w audycji "Bieganie na fali" Marcin Chłopaś zachęci do dbania o kondycję fizyczną i pomoże zrozumieć pasję biegania.
Po wakacyjnej przerwie na antenę powrócą: "Daję słowo" (czwartek, godz. 23.14-23.50) oraz "Sterniczki" (sobota, godz. 10.15), a w soboty i niedziele o godz. 17.13 Pierwszy Program Polskiego Radia ponownie zaprosi na "Słuchowisko w Radiowej Jedynce".
Informacja z serwisu Polskiego Radia

Brak komentarzy: