Strony

2016/09/01

Od września Biblia w Radiu Szczecin

Biblii w odcinkach będzie można posłuchać w Radiu Szczecin. Nowy Testament czytają znani aktorzy m.in. Wojciech Malajkat, Małgorzata Kożuchowska czy Adam Woronowicz. Start nowego audiobooka 5 września.


Kolejne odcinki w każdy poniedziałek wieczorem - mówi reżyser Krzysztof Czeczot. - To dla nas niezwykle ważne, że w ten ogromny, narodowy projekt wchodzą rozgłośnie lokalne, a zwłaszcza rozgłośnia szczecińska, która w jakimś sensie jest kreatorem tego audio świata, bo przecież bardzo wiele audiobooków gramy w Radiu Szczecin.

Teraz od poniedziałku do piątku po 9.00 i 14.00 można słuchać innego audiobooka wyreżyserowanego przez Krzysztofa Czeczota: "Ucieczki z PRL". Wcześniej emitowaliśmy m.in. "Jana Karskiego" czy "Błękitną Pustynię".

Biblia w wersji audio docelowo będzie trwać 110 godzin. Zrealizowany Nowy Testament to niespełna 23 godziny. Jak do tej pory w projekt zaangażowanych zostało ponad stu twórców. Wraz z realizacją Starego Testamentu ta liczba wzrośnie do pięciuset. Projekt można wesprzeć finansowo na stronie www.bibliaaudio.pl.

Brak komentarzy: