Strony

2018/05/22

Kucyk Balamin wraca. Słuchowisko dla maluchów w CH Forum

Fragment artykułu z Nowin Gliwickich.

Centrum Handlowe Forum zaprasza 26 maja (sobota, godz. 12.00) do świata przygód Kucyka Belamina. Ściślej mówiąc: na drugą część słuchowiska muzycznego dla dzieci, która jest kontynuacją wcześniejszych przygód sympatycznego kucyka.
Premiera bajki miała miejsce 22 stycznia 2017 r. Wtedy Kucyk zaprzyjaźnił się z dziewczynką, a dzisiaj już razem biorą udział w zawodach jeździeckich. Przedstawienie opowiada o przyjaźni, odwadze oraz promuje jeździectwo jako piękny sport i zachęca dzieci oraz rodziców do „aktywnego słuchania”. Bajka jest pełna cudownych dźwięków, odgłosów natury oraz prawdziwych odgłosów koni.

W tle spektaklu „występują” ilustracje Agaty Przewieźlik. Aktorzy śpiewają w duecie piosenki Michała Głąba i z wielką pasją opowiadają przygodę „na żywo”, przy akompaniamencie instrumentów: pianina, gitary i instrumentów perkusyjnych.

Po występie odbywa się quiz dla dzieci, w którym aktorzy zadają im proste pytania. Każdy będzie mógł wygrać płytę CD i kolorowankę. Miejsce: Scena Forum (I piętro). Wstęp wolny.

Brak komentarzy: